Маємо зібрати 300 голосів за законопроект про реінтеграцію Донбасу - Бурбак

Маємо зібрати 300 голосів за законопроект про реінтеграцію Донбасу - Бурбак

Укрінформ
Голова фракції НФ Максим Бурбак вважає за необхідне зібрати 300 голосів за прийняття законопроекту про реінтеграцію Донбасу перед його розглядом у сесійній залі.

Таку позицію він, виступаючи на засіданні Ради, пояснив низькою дисципліною депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я розумію всю відповідальність, яку повинен нести парламент за прийняття доленосних рішень для країни. Тому ми повинні зібрати не 226 голосів, нам треба 300 голосів», - заявив Бурбак.

При цьому він нагадав, що напередодні, у вівторок, парламенту не вистачило голосів на прийняття законопроекту № 5722-д щодо заборони встановлення загальнобудинкових лічильників споживачам природного газу. 

«Будь ласка, вносимо його (законопроект про реінтеграцію Донбасу - ред.) і збираємо голоси, тому що вчора... парламентом було провалено голосування за законопроект щодо лічильників. Ми бачили яка дисципліна в залі», - зазначив голова фракції.

Читайте також: Геращенко вважає принциповим якнайшвидше ухвалення реінтеграції Донбасу

Водночас він підкреслив, що в очолюваної ним фракції з депутатами від БПП не вистачить голосів на прийняття цього закону. У цьому зв'язку він закликав до збору голосів, зокрема серед депутатів, які вважають, що законопроект необхідно приймати, але ще вагаються. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-