Парубій відкрив вечірнє засідання Ради

Парубій відкрив вечірнє засідання Ради

761
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив вечірнє пленарне засідання. 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав Парубій.

У сесійній залі зареєструватися 356 народних депутатів.

Під час вечірнього пленарного засідання депутати продовжать розгляд ще кількох законопроектів у блоці питань паливно-енергетичного комплексу,  зокрема проект закону № 6229 "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях".

Для повторного розгляду з пропозиціями Президента України також буде внесено законопроект № 5370 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України".

Читайте також: У Раді створили міжфракційне об'єднання "За права споживачів енергетики"

Далі заплановано розгляд у другому читанні урядового законопроекту "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" № 6470, прийняття якого дозволить визначити сутність службової дисципліни в Нацполіції, повноваження поліцейських і їхніх керівників з її дотримання, види заохочень і дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.

У першому читанні депутати мають намір розглянути законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких положень)" № 6120.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-