Парубій закрив ранкове засідання Ради

Парубій закрив ранкове засідання Ради

3136
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове пленарне засідання парламенту. 

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую завершеним. І прошу всіх депутатів прибути до зали на засідання о 16:00 для продовження розгляду питань паливно-енергетичного комплексу", - сказав спікер.

Він нагадав, що наступним у порядку денному є розгляд законопроекту № 6229 "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях".

Читайте також: Рада замінила в законах термін "інвалід" на "людина з інвалідністю"

Як повідомлялося, під час ранкового пленарного засідання у вівторок, 19 грудня, Верховна Рада, зокрема, присудила 20 своїх премій в розмірі 20 тисяч гривень кожна молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2016 рік, призначила 30 іменних парламентських стипендій найталановитішим молодим ученим в розмірі 2 тис. гривень щомісячно кожна та присудила свою щорічну премію 27 педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Також депутати замінили в законах термін «інвалід» на «людина з інвалідністю» - за ухвалення відповідного законопроекту № 6710 за основу і в цілому проголосувало 232 депутати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-