Самоврядування зробило прокуратуру незалежнішою - Порошенко

Самоврядування зробило прокуратуру незалежнішою - Порошенко

579
Ukrinform
Президент Петро Порошенко переконаний, що прокурорське самоврядування дозволило зробити систему органів прокуратури незалежнішою.

Про це він сказав у Генпрокуратурі під час урочистого заходу з нагоди Дня працівників прокуратури, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Прокурорське самоврядування дозволило зробити систему органів прокуратури незалежнішою. Воно запрацювало з травня. Відтоді генпрокурор не може одноосібно ані призначити, ані зняти будь-якого керівника будь-якої ланки прокуратури. Генеральний чи будь-який інший керівник не може тепер, лякаючи звільненням, примушувати підлеглого прокурора або слідчого порушувати чи закривати замовну справу проти будь-якої особи", - наголосив Порошенко

Він додав, що безперечним досягненням у реформуванні прокуратури є значне оновлення керівного та кадрового складу, що стало можливим завдяки відкритим і прозорим конкурсам. 

Читайте також: Нова прокуратура щодня приносить до бюджету до 150 мільйонів - Порошенко

"Колись наглухо зачинені двері відкрилися для сотень молодих правників з поза меж системи. Минулого року при конкурсному наборі в місцеві прокуратури 82% вакансій обійняли фахівці, які до того в прокуратурі не працювали", - сказав Порошенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>