SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко: У декларацію саміту включили "український погляд" на Європартнерство+ - 24.11.2017 18:33 — Новини Укрінформ
Порошенко: У декларацію саміту включили "український погляд" на Європартнерство+

Порошенко: У декларацію саміту включили "український погляд" на Європартнерство+

1210
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко заявив, що в декларацію саміту "Східного партнерства" вдалося включити українську візію "Європейського партнерства+".

Про це він заявив під час брифінгу у Брюсселі за результатами саміту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Робочий візит Петра Порошенка до Брюсселя / Фото: Михайло Палінчак, Укрінформ

"Сьогодні нам вдалося включити цю візію у генеральну резолюцію саміту. Мова йде про "Європейське партнерство+". Передбачається членство України, Молдови і Грузії і відповідно – доступ до Єдиного цифрового ринку, до Єдиного енергетичного ринку, доступ до Митного союзу. Ми домовилися з представниками Єврокомісії, що дуже уважно вивчимо, що саме це може дати Україні, приймемо остаточне рішення. Вивчимо питання доступу до Шенгенського союзу, який розширяє можливості безвізового режиму для українців", - сказав Президент.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-