Мітчелл погодився з Порошенком: успіхи України -

Мітчелл погодився з Порошенком: успіхи України - "феноменальні"

Укрінформ
Президент Петро Порошенко та помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вес  Мітчелл скординували пріоритетні кроки двосторонніх відносин між країнами.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США і скоординували пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення в найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини”, - ідеться в повідомленні.

Крім того, під час зустрічі, за даними прес-служби Адміністрації Президента, було відзначено важливість “нових підходів та сміливих ініціатив” у питанні стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами – від посиленої політичної, торговельно-економічної та енергетичної взаємодії до зміцнення оборонного і безпекового партнерства між сторонами.

Співрозмовники обговорили також хід реформ в Україні.

«Я абсолютно впевнений, що немає жодної країни в світі, яка б впровадила таку кількість реформ у різних сферах, впродовж війни. І ми маємо міцну підтримку наших реформ з боку Сполучених Штатів», - підкреслив Порошенко.

Глава держави подякував за допомогу американської сторони та її значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії.

Читайте також: Мітчелл і Порошенко обговорили можливість надання Україні летальної зброї

У свою чергу, помічник Держсекретаря США Вес Мітчелл запевнив, що США і надалі надаватимуть допомогу Україні у її зусиллях із розвитку та зміцнення країни, а також подальшої координації зусиль для забезпечення надійної і ефективної міжнародної підтримки Української держави.

«Те, чого Ви та Ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки», - зазначив Мітчелл.

Водночас він підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни та, у разі потреби, “посилити ціну для Москви за продовження агресії проти Української держави”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-