Реформа Ради: Парубій анонсував зміни до двох законів

Реформа Ради: Парубій анонсував зміни до двох законів

795
Ukrinform
ВР у четвер планує включити у тижневий порядок денний законопроект 6256 "Про внесення змін до законів "Про комітети Верховної Ради України" та "Про центральні органи виконавчої влади" щодо оптимізації роботи комітетів Ради та співвідношення предметів їх відання зі сферами діяльності міністерств" і розглянути його у четвер.

Про це на початку вечірнього пленарного засідання парламенту 14 листопада повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На робочій групі було прийнято рішення, щоб ми сьогодні включили в тижневий порядок денний проект закону, який уже ставився на розгляд у Верховній Раді України, про співвідношення комітетів, щоб ми цього разу могли його розглянути. Отже, на робочій групі були представники усіх фракцій. Загальна позиція робочої групи полягала в тому, щоб ми сьогодні проголосували за включення в порядок денний сесії тижневий, а в четвер поставили на розгляд", - сказав Парубій.

Читайте також: Спікер ініціює розгляд у ВР законопроекту щодо зменшення кількості комітетів

Спікер нагадав, що наступного тижня у Раді відбудеться зустріч із європейськими депутатами з приводу реформи парламенту.

"Я буду просити всіх народних депутатів максимально мобілізуватися і підтримати і включити в тижневий порядок денний проект закону про реформу українського парламенту", - додав голова ВР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>