Рада спробує відкликати законопроект про Антикорупційний суд

Рада спробує відкликати законопроект про Антикорупційний суд

1607
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав спікер.

У сесійній залі зареєструвалися 352 народні депутати.

Як повідомляв Укрінформ, першим блоком у порядку денному стоїть питання аграрної політики. Зокрема, у першому читанні Верховна Рада розгляне урядовий законопроект "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції" №5448, ініційований Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Документ передбачає удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Далі заплановано розгляд депутатських законопроектів №№6049 і 6049-1, які стосуються внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення задля запобігання рейдерству.

Рада також голосуватиме за включення до порядку проект закону про внесення зміни до закону "Про реабілітацію інвалідів України" щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції (№7161), ухвалення якого зніме соціальну напругу серед бійців, у котрих було ампутовано кінцівки.

Читайте також: Сьогодні Рада розгляне Держбюджет-2018

Крім того, Рада має намір розглянути законопроект №7125 "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо забезпечення житлом військовослужбовців)". На ці потреби необхідно 18 700,0 тис. грн. У законопроекті пропонується зменшити видатки розвитку за бюджетною програмою 6381130 "Виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим під державну гарантію для реалізації проекту "Створення Національної супутникової системи зв'язку", і встановлення їх на цю суму за програмою 6381100 "Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Державного космічного агентства".

Після цього депутати спробують відкликати законопроект "Про антикорупційні суди" (№6011), яким визначаються вимоги до кандидатів на посади суддів антикорупційних судів і порядок їх призначення. Його ініціаторами виступили, зокрема, народні депутати Єгор Соболєв, Мустафа Найєм і Сергій Лещенко.

У другому читанні Рада розглядатиме законопроекти №№5697 (про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), 1242 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішувалося питання про їх застосування)), 7117 (про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості) та 4449 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>