Спікер ініціює розгляд у ВР законопроекту щодо зменшення кількості комітетів

Спікер ініціює розгляд у ВР законопроекту щодо зменшення кількості комітетів

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій ініціює розгляд парламентом на поточному пленарному тижні 14-17 листопада законопроекту щодо внесення змін к Регламент в частині зменшення кількості комітетів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV в понеділок ввечері, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Звичайно крім цього важливі і зміни самого Регламенту. І хочу наголосити, що я ініціював, щоб власне цього тижня ми змогли розглянути один із законопроектів, який напрацювала робоча група, а я теж очолюю робочу групу по реформі парламенту, і вона передбачає на мою думку важливий крок -це внесення змін в Регламент, щоб у Верховній Раді було не більше 20 комітетів і щоб ці 20 комітетів співвідносились з міністерствами в Уряді. Тобто, щоб була пряма логіка: є міністерство - є комітет, які між собою узгоджують і які виносять вже єдину позицію на розгляд Верховної Ради України», - сказав він.

Читайте також: Парубій прогнозує підписання Комунікаційної стратегії Ради найближчим часом

Нагадаємо, у парламенті створено 27 комітетів і Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

При цьому він зазначив, що він приділяє значну увагу питанню реформування роботи парламенту.

Зокрема спікер зазначив, що вдалося досягти ефективної роботи парламенту над законопроектами, зокрема в частині розгляду депутатами питань порядку денного тематичними блоками. Також він зазначив, що ведеться постійна робота з комітетами, які складають план роботи парламенту на перспективу.

Читайте також: Парубій не проти, аби депутати поєднували роботу з посадами міністрів

Також він відзначив досягнення більш відкритої роботи парламентських комітетів і парламенту в цілому.

«Про екскурсію у Верховну Раду я навіть не хочу наголошувати, бо зараз Верховна Рада стала одним з улюблених місць для екскурсій не тільки для київських, а й для студентів з усієї України», - сказав спікер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-