Раді може не вистачити голосів для ухвалення Виборчого кодексу - голова КВУ

Раді може не вистачити голосів для ухвалення Виборчого кодексу - голова КВУ

874
Ukrinform
Генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що у Верховній Раді може не вистачати голосів для ухвалення Виборчого кодексу в цілому.

Про це він сказав під час прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Оскільки мова йде про Виборчий кодекс, то має бути і третє читання. Тому шанси, що не вистачить голосів у другому, або третьому читанні є надзвичайно високі... Ми можемо припустити з ймовірністю 90-95%, що у парламенті не знайдеться 226 голосів для проекту Виборчого кодексу", - сказав Кошель.

Він також зауважив, що Виборчий кодекс неможливо розглядати у форматі "політичних гасел", а над ним мають і надалі працювати експерти.

"Виборчий кодекс і відкриті списки - великий крок вперед, але він лише частково вирішує питання підкупу виборців. Він робить підкуп складнішим і дорожчим, але проблема підкупу залишається", - додав Кошель.

Читайте також: Новий виборчий кодекс: Парубій припускає зміну прохідного бар’єру

Як повідомляв Укрінформ, 7 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Виборчого кодексу, що передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах до Ради, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>