Президент Групи Світового банку у неділю зустрінеться з Порошенком

Президент Групи Світового банку у неділю зустрінеться з Порошенком

Укрінформ
Президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім прибуває до Києва у неділю, 12 листопада, для дводенного візиту з метою обговорення порядку денного реформ в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Світового банку.

«Джим Йонг Кім зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, іншими членами уряду України, представниками громадянського суспільства, лідерами приватного сектору, а також із депутатами парламенту», - йдеться у повідомленні.

Сторони обговорять шляхи прискорення реформ у сфері сільського господарства, охорони здоров'я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектору та боротьби з корупцією в Україні задля поліпшення життя людей, підвищення конкурентоспроможності країни та створення нових робочих місць.

Читайте також: До Києва їдуть експерти МВФ – обговорювати проект бюджету-2018

Разом із Прем'єр-міністром Гройсманом президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім візьме участь у спеціальному заході «Україна: інновації та можливості». Під час цього заходу, що об'єднає молодь, підприємців і лідерів громадської думки, обговорюватимуться інновації та перспективи, які може запропонувати сучасна Україна, а також те, як найкраще підготувати людей до професій майбутнього.

Світовий банк нещодавно схвалив Концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, яка забезпечить підтримку зусиль країни щодо досягнення сталого економічного відновлення на благо всього населення України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-