Перерва у Раді: нардепи шукають 226 за зміни до закону про держслужбу - БПП

Перерва у Раді: нардепи шукають 226 за зміни до закону про держслужбу - БПП

Укрінформ
Заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко пояснює продовження перерви у пленарному засіданні ВР у зв'язку із проведенням переговорів щодо пошуку голосів за ухвалення закону, яким вносяться зміни щодо державної служби.

Про це він сказав журналістам, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"Зараз ведуться переговори щодо пошуку голосів, щоб набрати 226 голосів для включення в порядок денний і далі іти на голосування сьогодні", - зазначив депутат.

Він нагадав, що під час засідання фракція БПП пропонувала включити у порядок денний Ради відповідний законопроект №7126, але за цю пропозицію проголосувало 214 депутатів із 226 необхідних.

Депутат пояснив, що чинна редакція закону про державну службу ускладнює роботу місцевих державних адміністрацій. Відповідно до законопроекту голів місцевих державних адміністрацій має призначати Президент за поданням Кабінету міністрів України.

"А зараз в законі про державну службу в чинній редакції передбачається, що кандидатів на це призначення має обирати комісія з питань Вищого корпусу державної служби і це створило "вузьке горлечко", через яке місяцями не можуть пройти кандидати. Крім того, Президент втратив можливість самостійно звільнити людину, якщо вона не справляється", - підкреслив Гончаренко.

Замглавы фракции "Блок Петра Порошенко" Алексей Гончаренко объясняет продолжение перерыва в пленарном заседании ВР в связи с проведением переговоров о поиске голосов за принятие закона, которым вносятся изменения относительно государственной службы.

Об этом он сказал журналистам, отвечая на вопросы корреспондента Укринформа.

"Сейчас ведутся переговоры о поиске голосов, чтобы набрать 226 голосов для включения в повестку дня и дальше идти на голосование сегодня", - отметил депутат.

Он напомнил, что во время заседания фракция БПП предлагала включить в повестку дня Рады соответствующий законопроект №7126, но за это предложение проголосовало 214 депутатов из 226 необходимых.

Читайте також: Парубій продовжив перерву у Раді для політичних консультацій

Депутат объяснил, что действующая редакция закона о государственной службе усложняет работу местных государственных администраций. В соответствии с законопроектом председателей местных государственных администраций должен назначать Президент по представлению Кабинета министров Украины.

"А сейчас в законе о государственной службе в действующей редакции предусматривается, что кандидатов на это назначение должна избирать комиссия по вопросам Высшего корпуса государственной службы и это создало "узкое горлышко", через которое месяцами не могут пройти кандидаты. Кроме того, Президент потерял возможность самостоятельно уволить человека, если он не справляется", - подчеркнул Гончаренко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-