Україна і ОАЕ активізують взаємодію в енергетиці, авіабудуванні та оборонці

Україна і ОАЕ активізують взаємодію в енергетиці, авіабудуванні та оборонці

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з віце-президентом, прем’єр-міністром, міністром оборони Об’єднаних Арабських Еміратів, правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашидом аль-Мактумом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

“Петро Порошенко та Мухаммед бін Рашид аль-Мактум відзначили наявність значного потенціалу для активізації практичної взаємодії за низкою стратегічних напрямів співпраці, таких як енергетика, авіабудування, космічні дослідження, військово-технічне співробітництво”, - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки чергового засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке планується провести у Києві.

Співрозмовники позитивно оцінили досягнуту домовленість про взаємне скасування візових вимог для громадян України і Об’єднаних Арабських Еміратів. Президент України відзначив актуальність подальшого покращення авіаційного сполучення між двома країнами з урахуванням розширення різноманітних двосторонніх контактів.

Глава Української держави запросив шейха Мухаммеда бін Рашида аль-Мактума здійснити візит в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-