Україна сподівається на підтримку Канадою реформ і в 2018

Україна сподівається на підтримку Канадою реформ і в 2018

736
Ukrinform
Київ ще не отримував від Оттави інформації щодо майбутнього численних програм розвитку, які уряд Канади фінансує в Україні.

Про це під час слухань у парламенті Канади заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент Укрінформу.

«До нас поки не надходили чіткі сигнали стосовно того, як розвиватиметься ситуація. Однак, ми продовжуватимемо доносити свою позицію і пояснювати, яким чином ми використовуватимемо тренування й допомогу антикорупційним інститутам й армії. На жаль, ми досі залежні від неї», - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона закликала законодавців посприяти продовженню канадських програм підтримки заходів із боротьби з корупцією в Україні. «У нашій країні досі є сили, незадоволені діяльністю нових антикорупційних органів, тож ми хочемо забезпечити високий професіоналізм їх працівників, аби не виникало жодних підозр, ніби щось могло бути зроблено неправильно», - зазначила віце-прем'єр-міністр.

На її переконання, досягти цього можна лише за допомогою «спеціалізованих навчань від досвідчених людей». «Тож ми сподіваємося, що це продовжиться», - підсумувала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Україна готова пристати на вимоги Канади щодо безвізу - Климпуш-Цинцадзе

Нагадаємо, Канада надає різноманітне сприяння, у тому числі фінансове, багатьом реформам в Україні, у тому числі правоохоронній, судовій, аграрній та антикорупційній. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>