Чалий обговорив з конгресменами розширення військової допомоги в бюджеті США

Чалий обговорив з конгресменами розширення військової допомоги в бюджеті США

922
Укрінформ
Посол України в США Валерій Чалий та гендиректор ДК "Укроборонпром" Роман Романов на виставці AUSA-2017 у Вашингтоні провели зустрічі з членами Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Дагом Лемборном і Данкеном Хантером.

Про це інформує прес-служба концерну.

"Чалий подякував конгресменам за послідовну підтримку України у протистоянні російській агресії. У контексті формування оборонного бюджету США на 2018 рік, посол України обговорив з конгресменами перспективи розширення програм допомоги Україні у військово-технічній галузі в оборонному бюджеті США 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Генеральний директор "Укроборонпрому" поінформував конгресменів про роботу підприємств українського ОПК та наголосив на зацікавленості у поглибленні військово-технічної кооперації між виробниками оборонної продукції України та США.

В "Укроборонпромі" також повідомили, що в рамках виставки озброєнь AUSA-2017 концерн та посольство України провели плідні зустрічі з представниками Державного департаменту, Департаменту оборони США та оборонними компаніями-партнерами, в ході яких обговорили питання розвитку оборонного сектору України в умовах гібридної війни.

Читайте також: Українська зброя у США, або Чим зацікавити найдорожчу армію світу

Чалий наголосив, що дипломатичне вирішення ситуації на Донбасі можливе лише за умови сильної та сучасної української армії, а також подальшої підтримки з боку партнерів, насамперед США.

"Нові виклики відкривають нові можливості", відзначив дипломат, говорячи про готовність України до поглиблення та більшої кількості спільних військово-технічних проектів зі Сполученими Штатами. В той же час, за словами Чалого, надання США Україні оборонної зброї є своєчасним та стане потужним сигналом підтримки України задля припинення агресії з боку РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-