Джемілєв переконаний, що ідея повернення делегації РФ в ПАРЄ більшості не набере

Джемілєв переконаний, що ідея повернення делегації РФ в ПАРЄ більшості не набере

777
Укрінформ
Якщо зараз поставити на голосування Парламентської асамблеї Ради Європи питання про повернення російській делегації, це рішення не буде ухвалено.

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Джемілєв у коментарі Укрінформу в Страсбурзі.

«Я думаю, зараз якщо це питання (про повернення російській делегації – ред.) поставлять на голосування, навряд чи вони наберуть більшість. Поки такої загрози немає», - сказав Джемілєв, підкресливши, що позицію РФ в ПАРЄ продовжують лобіювати представники деяких делегацій і «проплачені депутати».

Сам він висловився категорично проти повернення делегації РФ. «Країна, яка грубо порушує всі принципи ПАРЄ, не підпорядковується жодному рішенню. Немає ніякого логічного обгрунтування того, щоб вони тут були», - заявив Джемілєв.

Він підкреслив, що у складі російської делегації близько 30 осіб, і за весь цей час жоден з них «ніколи не виступав проти тих незаконних рішень, які приймалися в Москві». 

Одін з лідерів кримськотатарського руху також прокоментував ситуацію навколо закону України "Про освіті". Зокрема, він переконаний, що напруга в цьому питанні створюється штучно. 

«Зараз багато хто намагається створити напруженість навколо України у зв'язку з ухваленням нашого закону про освіту», - сказав Джемілєв.

Читайте також: Порошенко сподівається, що ПАРЄ не слухатиме російських лобістів

За його словами, на сьогоднішньому засіданні ПАРЄ прозвучала "дуже переконлива промова" Президента України, в якій глава держави підкреслив відкритість України до діалогу.

«Порошенко... сказав, що ми відкриті для діалогу, що відправляємо цей закон на Венеціанську комісію і за результатами будемо потім вести подальший діалог. Це дуже хороша і чітка позиція», - вважає Джемілєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-