#Єдинийголос зібрав близько 200 фахівців з держкомунікацій – радник Прем'єра

#Єдинийголос зібрав близько 200 фахівців з держкомунікацій – радник Прем'єра

Фото
761
Укрінформ
Форум з державних комунікацій #Єдинийголос дав потужний поштовх до вдосконалення роботи комунікаційників.

Про це написав радник Прем'єр-міністра України Дмитро Столярчук в Facebook.

"Звісно ми не змінимо державні комунікації в один день, але ми бачимо по наших слухачах з усіх гілок влади, що Форум дав потужний поштовх до вдосконалення роботи комунікаційників. Їхнє розуміння роботи вийшло на новий рівень", -  зазначив Столярчук, розповідаючи про перебіг Форуму #Єдинийголос, який зібрав близько 200 фахівців сфери державних комунікацій.

За його словами, на створеній командою Стратегії #Єдинийголос платформі зустрілися представники усієї урядової вертикалі - від керівника комунікації місцевого органу влади і аж - до Прем'єр-міністра України.

"Кращі представники комунікаційних структур Великої Британії, країн Європейського Союзу, міжнародних організацій допомогли нам протягом двох днів проговорити і практично пропрацювати майже всі аспекти урядових комунікацій", -  наголосив Столярчук.

Він зазначив, що платформа #Єдинийголос перетворилася на майданчик зустрічі державних комунікаційників з журналістами.

Читайте також: Гройсман назвав запоруку успішних реформ

"За ці два дні ми вислухали багатьох провідних медійників України, які відверто розказали про те, якою бачать взаємодію з прес-службами - кожен зі свого боку. Це було дуже корисно, і я думаю, що з часом будемо розвивати і цю складову Стратегії, адже взаєморозуміння між прес-службами й журналістами дозволить у підсумку краще доносити зміст державних рішень", - вважає радник Прем'єр-міністра.

Столярчук висловив подяку всім, хто створив унікальну творчу атмосферу, відвідав захід, команді #Єдинийголос.

 Як повідомляв Укрінформ, 6-7 жовтня в Києві проходив ІІ Форум з урядових комунікацій, присвячений першій річниці роботи стратегії "Єдиний голос". У ньому взяли  участь фахівці з комунікацій з усієї країни, керівники прес-служб і управлінь держорганів зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ, також виступив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

На Форум запросили 25 кращих професіоналів з питань побудови комунікаційних структур і систем, а також цифрових, антикризових комунікацій, брендингу та медіа з Європейського Союзу, Великобританії, НАТО, вітчизняних фахівців, зокрема, керівника Офісу урядових комунікацій Великобританії Алекса Айкена.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-