НАЗК надіслало Мінмолодьспорту

НАЗК надіслало Мінмолодьспорту "антикорупційний припис"

680
Укрінформ
Нацагентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Комісією Національного агентства з 1 по 30 серпня 2017 року було проведено планову перевірки в Міністерстві молоді та спорту України. Під час перевірки було встановлено певні порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Міністерство не подало на погодження до Національного агентства доопрацьовану антикорупційну програму Мінмолодьспорту на 2017 рік; НАЗК не було повідомлено про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування; не було забезпечено умови для повідомлень його працівниками про порушення вимог Закону іншою особою через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти та засоби електронного зв’язку. Окрім того, при проведенні спеціальних перевірок запити про перевірку відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття відповідної посади, надсилалися не до всіх органів, визначених у Законі, а довідки про результати спеціальної перевірки були складені без одержання інформації від усіх органів.

Читайте також: НАЗК знайшло 85 способів вдосконалити перевірку е-декларацій

"Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає усунути порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції", провести стосовно працівників Міністерства молоді та спорту України службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог Закону України "Про запобігання корупції" та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку", - резюмували у НАЗК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-