Рада відмовилася скасувати пенсійну реформу

Рада відмовилася скасувати пенсійну реформу

Оновлено
Укрінформ
Верховна Рада відмовилася скасувати своє рішення від 3 жовтня про ухвалення в цілому законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

За відповідний проект постанови №6614-п проголосувало 14 депутатів, при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Автор проекту постанови - позафракційний народний депутат Юрій Левченко - у проекті зазначав, що відповідне рішення парламенту підлягає скасуванню через те, що було прийняте з порушенням "вимог Конституції та Регламенту Верховної Ради України".

У проекті постанови зазначається, що під час розгляду та ухвалення рішень щодо поправок і пропозицій до вказаного законопроекту головою профільного комітету Людмилою Денісовою "було змінено текст законопроекту". Автор проекту зазначає, що у комітету відсутні повноваження самостійно вносити поправки чи іншим чином змінювати текст законопроекту без окремого рішення парламенту про доручення внести редакційні уточнення.

Після розгляду цього проекту постанови Голова парламенту Андрій Парубій зазначив, що таке рішення депутатів "відкриває шлях до пенсійної реформи і до підвищення пенсій".

Тепер спікер зможе підписати ухвалений Радою Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" і направити його на підпис Президенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-