Рада розгляне врегулювання надання електронних довірчих послуг

Рада розгляне врегулювання надання електронних довірчих послуг

Укрінформ
Верховна Рада розгляне в середу законопроект Кабінету Міністрів у повторному другому читанні щодо законодавчого врегулювання надання електронних довірчих послуг і здійснення електронної ідентифікації.

Про це йдеться в порядку денному Ради, оприлюдненому на сайті парламенту. 

Цей законопроект планується розглянути останнім питанням порядку денного.

Першими ж депутати розглянуть 5 ратифікаційних законопроектів. Зокрема законопроект про ратифікацію Додаткового протоколу між урядами України та Хорватії про внесення змін до угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій. Окрім того, Рада розгляне ратифікацію угоди у формі обміну нотами з Латвією про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ.

Наступними законопроектами планується розглянути ратифікацію Угоди з Туреччиною про міжнародні комбіновані перевезення, із США про відновлення дії Угоди між урядами про співробітництво у сфері науки та технологій, а також про ратифікацію протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

В середу проводиться тільки ранкове пленарне засідання, о 16:00 депутати продовжать роботу в комітетах і фракціях.

Читайте також: Рада ухвалила "календар" сесії лише з четвертої спроби

Як повідомлялось, законопроект  «Про електронні довірчі послуги» був зареєстрований 15 травня минулого року Кабінетом Міністрів, 7 лютого цього року він був направлений на повторне друге читання. Після цього його розгляд кілька разів відкладався.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-