Рада розгляне врегулювання надання електронних довірчих послуг

Рада розгляне врегулювання надання електронних довірчих послуг

Укрінформ
Верховна Рада розгляне в середу законопроект Кабінету Міністрів у повторному другому читанні щодо законодавчого врегулювання надання електронних довірчих послуг і здійснення електронної ідентифікації.

Про це йдеться в порядку денному Ради, оприлюдненому на сайті парламенту. 

Цей законопроект планується розглянути останнім питанням порядку денного.

Першими ж депутати розглянуть 5 ратифікаційних законопроектів. Зокрема законопроект про ратифікацію Додаткового протоколу між урядами України та Хорватії про внесення змін до угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій. Окрім того, Рада розгляне ратифікацію угоди у формі обміну нотами з Латвією про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ.

Наступними законопроектами планується розглянути ратифікацію Угоди з Туреччиною про міжнародні комбіновані перевезення, із США про відновлення дії Угоди між урядами про співробітництво у сфері науки та технологій, а також про ратифікацію протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

В середу проводиться тільки ранкове пленарне засідання, о 16:00 депутати продовжать роботу в комітетах і фракціях.

Читайте також: Рада ухвалила "календар" сесії лише з четвертої спроби

Як повідомлялось, законопроект  «Про електронні довірчі послуги» був зареєстрований 15 травня минулого року Кабінетом Міністрів, 7 лютого цього року він був направлений на повторне друге читання. Після цього його розгляд кілька разів відкладався.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-