Парубій відкрив Раду, у залі - 336 нардепів

Парубій відкрив Раду, у залі - 336 нардепів

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове засідання парламенту у вівторок.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у залі зареєструвалося 336 народних депутатів.

Нардепи у вівторок продовжать розгляд законопроекту "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів", який входить до пакету судової реформи. 

Крім того, парламентарії мають затвердити порядок денний сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. 

Передбачено також розгляд іще двох законопроектів щодо судової реформи - про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу та про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу України щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного Суду України. Проте їх планується розглянути вже після розгляду пенсійної реформи. 

У ВР запланований розгляд законопроектів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій.

Заплановано і розгляд законопроектів щодо реформування медицини, зокрема про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-