Геращенко пропонує осучаснити “пострадянський” регламент Ради - 22.09.2017 19:49 — Новини Укрінформ
Геращенко пропонує осучаснити “пострадянський” регламент Ради

Геращенко пропонує осучаснити “пострадянський” регламент Ради

513
Ukrinform
Верховній Раді необхідно привести регламент своє роботи до європейських норм.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Я послідовно відстоюю необхідність зміни до регламенту роботи ВР. З таким пострадянським регламентом ніякі відкриті списки не допоможуть зробити ВР європейською і осучаснити... До речі, всі регламенти європейських країн забороняють плакати, мегафони і інші дрони в залі, там за таке пристави виведуть за вухо... Вересневі 2 сесійні тижні "роботи" ВР показали - реформа назріла, якщо ми відповідальні політики, то просто зобов'язані не мітинги на вулицях збирати, а привести регламент до європейських норм і працювати", - заявила Геращенко.

На її переконання, запити можна оприлюднювати на сайті ВР і не витрачати час на їх оголошення в сесійній залі, а виступи давно пора замінити формою дебатів на визначені актуальні теми, які є в усіх парламентах світу.

Читайте також: Ложкін: Інвестиційну естафету Харкова мають перейняти інші регіони

"Дебати, як правило, і в ПАРЄ, і в європейських парламентах, стоять наостанок, після розгляду законів. В європейських парламентах - сильна роль комітетів, особливо - європейської інтеграції, де йде ретельний аналіз відповідності законопроектів до норм європейського права. В нас же просто не існує відповідної технічної експертизи", - сказала Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>