Геращенко пропонує осучаснити “пострадянський” регламент Ради

Геращенко пропонує осучаснити “пострадянський” регламент Ради

541
Укрінформ
Верховній Раді необхідно привести регламент своє роботи до європейських норм.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Я послідовно відстоюю необхідність зміни до регламенту роботи ВР. З таким пострадянським регламентом ніякі відкриті списки не допоможуть зробити ВР європейською і осучаснити... До речі, всі регламенти європейських країн забороняють плакати, мегафони і інші дрони в залі, там за таке пристави виведуть за вухо... Вересневі 2 сесійні тижні "роботи" ВР показали - реформа назріла, якщо ми відповідальні політики, то просто зобов'язані не мітинги на вулицях збирати, а привести регламент до європейських норм і працювати", - заявила Геращенко.

На її переконання, запити можна оприлюднювати на сайті ВР і не витрачати час на їх оголошення в сесійній залі, а виступи давно пора замінити формою дебатів на визначені актуальні теми, які є в усіх парламентах світу.

Читайте також: Ложкін: Інвестиційну естафету Харкова мають перейняти інші регіони

"Дебати, як правило, і в ПАРЄ, і в європейських парламентах, стоять наостанок, після розгляду законів. В європейських парламентах - сильна роль комітетів, особливо - європейської інтеграції, де йде ретельний аналіз відповідності законопроектів до норм європейського права. В нас же просто не існує відповідної технічної експертизи", - сказала Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-