Рада пішла на перерву: депутати розглянули вже 3087 поправок до судової реформи

Рада пішла на перерву: депутати розглянули вже 3087 поправок до судової реформи

825
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив двогодинну перерву у роботі парламенту.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, народні депутати розглянули 3087 з 4383-ох  поправок до законопроекту "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів", який входить до пакету судової реформи. 

Розгляд проекту закону щодо судової реформи триває вже п'ятий пленарний день. 

Раніше парламентарії відмовилися працювати 21 вересня без перерви - до завершення розгляду судової та пенсійної реформ.

Читайте також: Нардепи знову не захотіли працювати без перерви заради реформ

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня розпочали розгляд законопроекту №6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тож 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту у другому читанні та протягом вівторка завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (загалом 1251) і взялися за поправки до Цивільного процесуального кодексу (загалом 1335). 21 вересня депутати завершили розгляд поправок до Цивільного процесуального кодексу і розпочали розглядати поправки до Кодексу адмінсудочинства (розглянули 501 із 1337-ох).

Згідно з Регламентом Верховної Ради розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-