Суд вирішив, що “прогресивна соціалістка” Вітренко все ж винна 42 тисячі

Суд вирішив, що “прогресивна соціалістка” Вітренко все ж винна 42 тисячі

1133
Укрінформ
Апеляційний суд Києва залишив без задоволення скаргу керівника політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» Наталії Вітренко щодо вчинення нею адмінправопорушення та конфіскації більше 42 тисяч гривень партійних внесків.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Апеляційний суд міста Києва постановив залишити без задоволення апеляційну скаргу керівника політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» Наталії Вітренко на постанову Печерського районного суду м. Києва", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у НАЗК, за результатами аналізу Звіту «Прогресивної соціалістичної партії України» про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням чинного законодавства.

Читайте також: Фінансування партій: хто, скільки і на що витрачає бюджетний кошт

Відповідно до документальної бази, зібраної співробітниками НАЗК, та складеного адмінпротоколу, членські внески та благодійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які проходили один раз на місяць, з подальшим внесенням готівкових коштів на банківський рахунок політичної сили. Таким чином на поточний рахунок партії від довіреної особи цієї політичної сили протягом листопада-грудня 2016 року було зроблено 6 платежів на загальну суму 42 620 грн.

Постановою першої інстанції Наталію Вітренко визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, яке полягає у порушенні встановленого законом отримання внесків політичною партією. У червні суд цією постановою зобов’язав стягнути з керівника партії Наталії Вітренко штраф у розмірі 1700 грн та конфіскувати 42 620 грн внесків, здійснених на підтримку політичної партії.

Правопорушення встановлено в результаті розгляду справи за адміністративним протоколом Національного агентства з питань запобігання корупції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-