Кордони України перетворяться на східні кордони ЄС ще до членства - Порошенко

Кордони України перетворяться на східні кордони ЄС ще до членства - Порошенко

3317
Укрінформ
У результаті реалізації ініціатив з приєднання до Митного та Енергетичного союзів ЄС, Спільного авіаційного простору та Єдиного цифрового ринку кордони України перетворяться на східні кордони Євросоюзу ще до того, як країна де-юре приєднається до ЄС.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до учасників Українського фінансового форуму.

"Українська сторона вже внесла на розгляд керівництва Євросоюзу нові ініціативи щодо стратегічного бачення довгострокового співробітництва. Це – приєднання до Митного союзу ЄС, Енергетичного союзу ЄС, Спільного авіаційного простору та Єдиного цифрового ринку. Реалізація цих амбітних ініціатив фактично перетворить східні кордони України на східні кордони Євросоюзу ще до того, як ми де-юре приєднаємося до ЄС. Унаслідок такої стратегії ми максимально наблизимося до критеріїв членства в Євросоюзі", - сказав він.

Порошенко також додав, що також як дорожню карту реформ розглядає і Угоду про асоціацію – його "настільну книгу".

Читайте також: Інвестиційний клімат в України став найкращим за останні 6 років - Порошенко

Президент підкреслив, що Україна наразі "секторально інтегрується з ЄС, майже як будь-яка інша країна Євросоюзу".

"Думаю, що це важливі орієнтири для вашого довгострокового бізнес-планування. Отож, готуйте гроші і приходьте першими в країну, яка на наших очах стає частиною єдиного європейського ринку", - сказав глава держави, звертаючись до учасників форуму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-