БПП хоче змін до регламенту Ради

БПП хоче змін до регламенту Ради

1206
Укрінформ
Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко ініціює внесення змін в Регламент Верховної Ради щодо процедури розгляду законопроектів у другому читанні.

Про це він заявив журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз іде обговорення питання всередині коаліції. Всередині нашої фракції з цього приводу була дискусія, щоб внести зміни до Регламенту", - сказав він.

Кононенко зазначив, що є недоцільним голосування за кожну поправку народних депутатів. Але в той же час він підкреслив, що необхідно виписати зміни таким чином, щоб не утискалося право депутатів висловлювати свою думку і вносити поправки. Разом із тим він виступає за те, щоб парламент після обговорення законопроекту спочатку голосував за підготовлений профільним комітетом проект закону до другого читання.

"Тільки в разі, якщо редакція комітету не набере 226 голосів, далі вже йти за поправками", - пояснив Кононенко.

Читайте також: Рада вже розглянула 1700 поправок до судової реформи

Згідно з Регламентом, депутати голосують за поправки, якщо вони відхилені комітетом, але автори цих поправок наполягають на голосуванні за них. Також депутати мають право ставити на підтвердження поправки, які були прийняті комітетом. У такому разі, якщо правка не набирає 226 голосів, вона вважається відхиленою. Після розгляду усіх поправок проект закону ставиться на голосування у другому читанні і в цілому, з урахуванням проголосованих поправок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-