Кириленко “нагадав” Держдумі РФ про права українців на вивчення мови - 19.09.2017 15:52 — Новини Укрінформ
Кириленко “нагадав” Держдумі РФ про права українців на вивчення мови

Кириленко “нагадав” Держдумі РФ про права українців на вивчення мови

2410
Ukrinform
Державна Дума Російської Федерації, "захищаючи" права російськомовного населення в Україні, забула про права 8 млн українців у Росії.

Про це у Twitter написав віце-прем'єр-міністр Вячеслав Кириленко.

"Госдума РФ заметушилася щодо Закону про освіту. Забули у заяві лише повідомити скільки у РФ українських шкіл на 8 млн українців. Немає жодної", - написав Кириленко.

Раніше Держдума Російської Федерації підготувала заяву стосовно ухваленого Верховною Радою України закону "Про освіту", в якій засудила ухвалення документа.

Як повідомляв Укрінформ, керівництво МЗС та МОН зустрілося з представниками дипломатичних місій 11 країн, представниками Ради Європи, ОБСЄ стосовно ухваленого Верховною Радою закону "Про освіту", в якому мовою освіти в Україні визначено державну мову. Зазначалося, що представників Російської Федерації на цій зустрічі не було. Україна також надала до Ради Європи на експертизу статтю 7 закону, яка регламентує це питання.

Читайте також: Закон про освіту: "мовну" статтю направили на експертизу до Ради Європи

Раніше кілька країн виступили з протестами стосовно редакції статті 7 закону "Про освіту", зокрема висловлювалися побоювання щодо звуження прав представників національних меншин в Україні на здобуття освіти рідною мовою. Як зазначили у Міністерстві освіти та науки, закон "Про освіту" розширює можливості представників національних меншин, зокрема можливості для вступу у вищі навчальні заклади України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>