Рада відкрилася, у залі - 325 нардепів

Рада відкрилася, у залі - 325 нардепів

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відкрив ранкове засідання парламенту у вівторок.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у залі зареєструвалося 325 народних депутатів.

Згідно з порядком денним у вівторок парламент продовжить розгляд законопроекту "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів", який входить до пакету судової реформи, а також має затвердити порядок денний сьомої сесії.

Передбачено розгляд іще двох законопроектів, які стосуються судової реформи, - про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу та про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного суду.

Читайте також: Рада продовжить розгляд судової і пенсійної реформ

Згідно з порядком денним заплановано розгляд двох законопроектів з пакету пенсійної реформи. Це проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій.

Передбачено також розгляд законопроектів щодо реформування медицини, зокрема про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-