Радбез обговорив створення Ставки Верховного Головнокомандувача - Турчинов

Радбез обговорив створення Ставки Верховного Головнокомандувача - Турчинов

824
Ukrinform
На засіданні РНБО у середу унормовано питання щодо створення та діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це повідомив після засідання секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов.

"За словами секретаря РНБО України, вперше в нашій державі унормоване питання "щодо створення та діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача як органа стратегічного керівництва ЗСУ, іншими  військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період", - йдеться у повідомленні.

Турчинов також наголосив, що фінансове забезпечення сфери безпеки і оборони  залишається одним із ключових пріоритетів бюджетної політики на 2018 рік. "За рішенням РНБО України обсяг фінансування оборонно-безпекового бюджету в наступному році буде на рівні 163 млрд 268 млн гривень, з них 156 млрд 893 млн грн - з загального фонду, і 6 млрд 375 млн грн - зі спеціального", - сказав він.

Секретар РНБО наголосив, що одним з важливих питань фінансування сектору безпеки і оборони є "збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, в основі якого - збільшення посадових окладів та окладів за військові звання".

Читайте також: Порошенко на РНБО: у бюджет-2018 на оборону закладаємо 163 мільярди

 

"Пріоритетним напрямом бюджетного фінансування також визначені створення нових видів озброєння та військової техніки, зокрема, виробництво сучасного високоточного ракетного та артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, боєприпасів та високоточних засобів ураження; виконання Державної цільової програми створення та виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії", - додав він.

За словами Турчинова, особлива увага приділятиметься також інтенсивній бойовій підготовці частин та підрозділів Збройних сил та інших військових формувань, а також облаштуванню державного кордону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>