Глава МЗС Естонії запевнив Гройсмана у підтримці України

Глава МЗС Естонії запевнив Гройсмана у підтримці України

653
Ukrinform
Естонія завжди підтримувала і підтримуватиме територіальну цілісність України не лише у двосторонніх відносинах, але й на рівні міжнародних організацій та форумів.

Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер під час зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Естонія була і завжди залишатиметься твердим прихильником українського суверенітету і територіальної цілісності. Ми на цьому питанні наголошуємо дуже чітко як у наших двосторонніх відносинах, так і в рамках міжнародних організацій і форумів", - наголосив він.

Міксер також підкреслив, що двосторонні відносини між країнами дуже близькі й дружні, свідченням чого є щільний графік двосторонніх візитів на високому рівні.

Зокрема, глава зовнішньополітичного відомства Естонії зазначив, що тісною є співпраця у таких сферах, як електронне врядування, розвиток цифрових технологій, а також у сфері безпеки.

Крім того, він зазначив, що надзвичайно важливими є відносини України з ЄС, і Естонія у них відіграє "особливу роль", оскільки у другій половині цього року вперше стала головуючою країною у Раді Євросоюзу.

Читайте також: Миротворці на Донбасі: Порошенко і глава МЗС Естонії скоординували підходи

У свою чергу Гройсман подякував главі МЗС Естонії за підтримку України і запевнив, що високо цінує позицію Естонії по відношенню до України.

"Ми вітаємо ваше головування в Раді ЄС і це дуже важливо для України, оскільки питань багато є на порядку денному Європейського Союзу. Тому я хочу побажати, щоб ваше головування було успішним періодом. І також хочу підкреслити, що наша співпраця з ЄС має надзвичайно важливе стратегічне значення", - зауважив Гройсман.

Він також нагадав, що 1 вересня набула чинності Угода про асоціацію Україна-ЄС і наразі завданням Української держави є її повноцінна імплементація.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-technology/2303922-tim-kuk-prezentuvav-futuristicnij-park-apple.html', 'Тім Кук презентував футуристичний парк Apple'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });