У Києві презентували книгу про трансформації українських партій

У Києві презентували книгу про трансформації українських партій

705
Укрінформ
В Україні вийшла друком книга “Трансформація партійної системи: український досвід у європейському контексті”.

Про це повідомив заступник генерального директора Центру Разумкова Юрій Якименко під час презентації відповідного видання в Укрінформі.

За його словами, ця книга - “певний підсумок наших проектів із розвитку політичних партій, із досліджень становлення багатопартійності, які Центр Разумкова здійснює близько 20 років”.

Експерт зазначив, що у виданні представлено доповідь Центру Разумкова щодо аналізу процесу формування партійної системи України починаючи з 1991 року, проблеми функціонування та подальших тенденцій розвитку.

Крім того, Якименко зауважив, що у книзі містяться статті вітчизняних і зарубіжних авторів, присвячені аналізу особливостей розвитку політичних партій та партійних систем України і країн Європи.

Читайте також: Мінкультури і МЗС збільшили фінансування України на Франкфуртському ярмарку

Також він відзначив, що матеріали видання містять узагальнені результати соціологічних опитувань Центру Разумкова, що характеризують ставлення українців до різних аспектів діяльності політичних партій, їх соціально-політичні та електоральні орієнтації та результати опитувань експертів щодо стану і перспектив розвитку партійної системи України.

Якименко додав, що до підготовки матеріалів для цієї книги було залучено відомих українських політологів, правників, експертів, а також завдяки співпраці з Фондом Конрада Аденауера вдалося долучити і західноєвропейських експертів.

У свою чергу керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн наголосила, що це - перша загальна монографія про стан політичних партій в Україні, яка містить синтез академічного аналізу і практичного досвіду.

Вона назвала видання “особливим і грунтовним аналізом української партійної системи у європейському контексті” і зазначила, що планується переклад окремих частин книги з тим, аби європейські експерти й дослідники мали змогу ознайомитися з викладеним матеріалом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-