Порошенко чекає підтримки Франції на шляху інтеграції України до ЄС

Порошенко чекає підтримки Франції на шляху інтеграції України до ЄС

Фото
668
Укрінформ
Президент Петро Порошенко прийняв делегацію сенаторів Франції на чолі з керівником Групи дружби "Україна-Франція" Ерве Мореєм.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Сторони обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму. Глава держави висловив занепокоєння у зв’язку із системними порушеннями Мінських домовленостей з боку Росії та підтримуваних нею бойовиків, зокрема триваючими провокаціями, які підривають реалізацію ініціативи щодо встановлення режиму припинення вогню з нагоди початку нового навчального року, а також перешкоджають діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

Порошенко висловив підтримку намірам групи французьких сенаторів відвідати зону АТО і на місці ознайомитися із ситуацією, що склалася на Донбасі у зв’язку зі збройною агресією Росії.

Сторони також обговорили стан впровадження в Україні політичних та економічних реформ.

Керівник Групи дружби "Україна-Франція" Ерве Морей привітав впровадження реформ в Україні в умовах російської агресії: "Ми пересвідчилися, що за ті два роки, які минули з моменту нашого попереднього візиту, Україні під вашим керівництвом вдалося зробити чимало реформ в різних секторах: боротьба з корупцією, реформа банківського сектору та енергетичної сфери. Цей результат насправді вражає, тим більше з огляду на те, що доводиться робити ці реформи в умовах фактичної війни. Тому ми хочемо сердечно привітати вас з цими досягненнями".

Читайте також: Французькі сенатори вперше відвідають Донбас - Геращенко

У свою чергу Перо Порошенко висловив сподівання на підтримку Францією подальших кроків на шляху інтеграції нашої держави до Європейського Союзу.

За незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також вагомий внесок у розвиток українсько-французького міжпарламентського співробітництва глава держави вручив сенатору Франції, керівнику Групи дружби "Україна-Франція" Ерве Морею орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Фото: president.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-