SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман в Одесі зустрічається з Філіпом - 08.09.2017 15:40 — Новини Укрінформ
Гройсман в Одесі зустрічається з Філіпом

Гройсман в Одесі зустрічається з Філіпом

Фото
695
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в Одесі проводить зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом.

Про це Гройсман написав у Twitter.

"В Одесі зустрівся із Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом", - написав Гройсман.

Як повідомлялося, Гройсман перебуває в Одесі з робочою поїздкою. Зокрема, він заклав капсулу з нагоди будівництва злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Одесам та узяв участь у роботі ІІ Міжнародної транспортної конференції високого рівня "Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія".

Гройсман зустрівся з прем'єром Молдови/ Фото: Владислав Мусієнко

На зустрічі Гройсмана з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом планувалося обговорити питання прикордонного співробітництва та реалізації Дорожньої карти співробітництва двох держав.

Читайте також: В Одесі транспортники 6 країн обговорюють перспективи коридору Європа - Азія

Гройсман також відкриє новий "АвтоХАБ" в Одеському морському порту та проінспектує хід капітального ремонту ділянки траси М05 Київ-Одеса км 402-409.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-