Портал вакансій у міністерствах запустили у тестовому режимі — Гройсман

Портал вакансій у міністерствах запустили у тестовому режимі — Гройсман

Укрінформ
Портал вакансій на посади державної служби, які з’являться у зв’язку з реформуванням десяти пілотних міністерств, розпочав роботу у тестовому режимі.

Про це написав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.

"Розпочалося тестування єдиного порталу нових вакансій в міністерствах! Заходьте на www.career.gov.ua", - зазначив глава уряду.

Гройсман вважає надзвичайно важливим, щоб в органах влади відбулось оновлення кадрів, оскільки, за його словами, без змін у системі державного управління неможливо провести справжній "капітальний ремонт країни" й неможливо змінити підходи до вирішення проблем, які хвилюють людей.

"І ми цей процес розпочинаємо - реформування перших 10 міністерств стартує. І вже цієї осені в оновленій структурі ми відкриємо до 1000 вакансій, на які виберемо найкращих з найкращих, справжніх Лідерів змін", - зауважив Прем'єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування.

Читайте також: Реформа міністерств: конкурс на нові посади стартує 11 вересня

У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, будуть створені нові функціональні підрозділи - директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування.

Конкурси на посади в міністерствах почнуть оголошувати у вересні, але проходитимуть вони не одночасно - кожне міністерство матиме власний їх графік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-