Пашинський: Данилюк працює на Російську Федерацію

Пашинський: Данилюк працює на Російську Федерацію

Відео
Укрінформ
Голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що міністр фінансів України Олександр Данилюк працює на Російську Федерацію

Про це він сказав в ефірі "5-го каналу".

"У нас дуже складна бюрократична структура. Наприклад, сьогодні Юрій Луценко сказав, що він вважає, що у діях міністра фінансів Данилюка є ознаки службової недбалості. Це він так сформулював юридично. А я вважаю, що пан Данилюк працює на Російську Федерацію. Тому що все можливе, що можна заблокувати фінансування Збройних сил України, він це робить", - заявив Пашинський.

Читайте також: ГПУ підозрює Данилюка в ухиленні від сплати податків

"Звичайно це серйозне звинувачення. Більше того, я буду добиватися притягнення цієї особи до кримінальної відповідальності. Так не може бути, що у воюючій країні якийсь чиновник, навіть якщо він міністр, робив усе, щоб заблокувати", - додав він.

Тим часом сам глава ГПУ Юрій Луценко заявив, що наполягатиме на відставці міністра фінансів.

Як повідомляють "Подробности", листа з вимогою усунути Данилюка із займаної посади він уже написав. Настільки різку реакцію керівника ГПУ викликало розпорядження міністра, яке скасовує підвищення зарплат, в тому числі і для співробітників прокуратури.

Читайте також: Данилюк просить податкову перевірити його якомога швидше

"Є закон. Гроші лежать отут, їх треба віддати людям і припинити ігри, що ці гроші підуть в МВФ. Ці гроші підуть не на зовнішній борг, а на внутрішній борг перед нашим суспільством - в село, армію, на виробництво, дороги, зрештою і на зарплати прокурорам, бо за 2 тисячі чесного прокурора важко знайти", - заявив Луценко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-