У Польщі озвучили мету широкої присутності міністрів країн НАТО на параді у Києві

У Польщі озвучили мету широкої присутності міністрів країн НАТО на параді у Києві

Укрінформ
У четвер, 24 серпня, міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич перебуватиме з візитом у Києві, де зустрінеться, зокрема, з очільниками оборонних відомств держав Центрально-Східної Європи та США, а також представниками Великої Британії та Канади.

Міністри візьмуть участь у святкових заходах, присвячених 26 річниці відновлення незалежності України, передає «Польське Радіо».

«Мета такої широкої, безпрецедентної присутності представників стількох країн-членів НАТО та Європейського Союзу під час відзначення Дня Незалежності України - надіслати чіткий протест у справі порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України і підтримати проєвропейський напрямок, вибраний українським народом у 2014 році», - сказав заступник міністра національної оборони Польщі Міхал Дворчик.

Він також додав, що відбудеться зустріч міністрів східного флангу НАТО та представників оборонних відомств країн, які найактивніше розбудовують сили Альянсу у цьому регіоні. Метою засідання буде, зокрема, оцінка актуальної ситуації та обмін інформацією.

Дворчик нагадав, що міністр оборони Мацєревич під час кожної сесії міністрів країн НАТО бере участь у зустрічі п'яти союзних держав, які надають Україні найбільшу підтримку - США, Канади, Великої Британії, Литви та Польщі.

Читайте також: До Києва на парад сьогодні приїдуть вісім міністрів оборони, ще один - завтра

Він додав, що минулого місця під час зустрічі міністрів оборони Вишеградської групи у Варшаві було прийнято рішення про запрошення України приєднатися до Вишеградської бойової групи ЄС.

«Це тільки деякі приклади того, як ми можемо зосередити співробітництво нашого регіону та усієї євроатлантичної спільноти довкола питань, які також пов'язані з нашою безпекою», - наголосив Дворчик.

Як зазначається, під час урочистого військового параду у Києві, присвяченого 26 річниці Дня Незалежності України, вулицями столиці спільно з українськими військовими крокуватиме також підрозділ з 21 бригади підгалянських стрільців, що входить до Литовсько-Польсько-Української бригади з командуванням у Люблині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-