Прес-секретар Гройсмана прокоментував слова Реви про українців-ненажер

Прес-секретар Гройсмана прокоментував слова Реви про українців-ненажер

Укрінформ
Прес-секретар Прем’єр-міністра України Олександр Мельничук вважає штучною хвилю критики на адресу міністра соціальної політики Андрія Реви через його заяву про те, що українці багато витрачають на їжу.

Таку думку Мельничук висловив на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо відкинути емоції, то причини колективної травлі, яку влаштували міністрові соцполітики за його незграбне висловлювання в ефірі (звісно чиновнику такого рівня слід зважувати кожне слово), а тим більше появи маси "опитувань на вулиці", прямоефірних обговорень та сюжетів з порівняннями, хто і скільки насправді їсть, можуть бути такі: звичайна підлість; підготовка до "осіннього наступу"; "шатун"-2 чи 3 (точно не пам'ятаю і це не одне і теж з попереднім пунктом)", - пише прес-секретар глави уряду.

Водночас Мельничук не виключає, що це свого роду попередження про те, що чекає на розгляд пенсійної реформи в парламенті.

"Якщо згадати як відбувалося голосування у першому читанні, розгляд поправок до бюджету, та запитання у ЗМІ щодо кількості поправок до наступного читання (гадаєте, їх буде менше кількох сотень?), а також неоковирне висловлювання Реви, то цілком виглядає на те, що битва буде дуже серйозна. Так само, як і за освітню та медичну реформи", - відзначив він.

Але прес-секретар прем’єра вважає, що голосування за пенсійну, освітню, медичну реформи — це шанс влади показати єдність усім. "Я знаю, що це пафосно звучить, але реформи не спинити", - додав Мельничук.

Нагадаємо, під час інтерв'ю на одному з телеканалів міністр соціальної політики Рева припустив, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що багато їдять. На його думку, у наших співвітчизників виробилося таке ставлення до харчування через війни та голодомори. "Мій батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти. Він вважав, що можна в чомусь собі відмовити, але здорове повноцінне харчування дуже важливе. У наших людей є така історична традиція - голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах. Я вже мовчу про те, що ставлення до хліба культивувалося в суспільстві", - сказав Рева.

Читайте також: Рева розказав, як стабілізуватимуть Пенсійний фонд

Користувачі соціальних мереж негативно відреагували на таку заяву міністра.

Фото: Телеканал 112 Україна

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-