НАЗК організувало антикорупційні навчання для понад 1700 слухачів

НАЗК організувало антикорупційні навчання для понад 1700 слухачів

1710
Ukrinform
Національне агентство з питань запобігання корупції у 2016-2017 роках організувало навчання з актуальних питань антикорупційного законодавства для понад 1700 слухачів.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Участь у тренінгах та навчальних заходах Національного агентства з питань запобігання корупції у 2016-2017 роках взяли понад 1700 представників державних органів та органів місцевого самоврядування як центрального, так і місцевого рівнів. За цей період НАЗК провело 43 навчальних заходи для працівників свого апарату та 14 тренінгів для працівників державних органів, посадових осіб місцевого самоврядування і представників інститутів громадянського суспільства", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: За півроку в Україні посадили 121 корупціонера

Тренінги мали на меті підвищення рівня знань і умінь працівників апарату НАЗК, удосконалення практики застосування положень антикорупційного законодавства, вивчення особливостей взаємодії антикорупційних інституцій з органами влади та органами місцевого самоврядування.

Навчання проводились із залученням провідних міжнародних експертів Програми розвитку ООН в Україні, Світового банку, Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Ради Європи в Україні, Transparency International Україна, Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES Україна), Програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Запрошеними тренерами також були фахівці державних органів, зокрема Національного антикорупційного бюро України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національного агентства України з питань державної служби, Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національної поліції України, Аудиторської палати України, судді тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-