Турчинов: Антиросійські санкції США - крок до повної ізоляції Путіна

Турчинов: Антиросійські санкції США - крок до повної ізоляції Путіна

Укрінформ
Режими Росії та Північної Кореї стають дедалі більше схожими один на одного, і світ починає це розуміти. Водночас запроваджені Вашингтоном санкції - це ще один важливий крок до повної ізоляції Путіна та його тоталітарної країни.

Так прокоментував секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов запровадження США нових санкцій проти Росії, інформує у четвер прес-служба РНБО. 

За його словами, санкції проти Росії, що введені в дію законом, підписаним президентом США Дональдом Трампом, - надзвичайно важливе рішення. 

«Знаковим є те, що в законі, прийнятому Конгресом, підтриманому Сенатом та підписаному президентом США Трампом, яким було запроваджені санкції, Росія виписана поряд з Північною Кореєю», - сказав Турчинов. 

Читайте також: США задіють санкції проти Росії після консультацій з Європою - Юнкер

За його словами, це свідчить про те, що світ починає розуміти, що режими цих країн стають дедалі більше схожими один на одного - непередбачуваними та небезпечними. 

Разом з тим, підсумував секретар РНБО, це один із важливих кроків до повної ізоляції Путіна і тієї тоталітарної країни, на яку він перетворив сучасну Росію. «Всі диктатори мають пам'ятати, що кінець у них один - тотальне презирство та ганьба», - сказав він.

Як повідомлялося, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон «Акт про протидію противникам Америки шляхом введення санкцій», який запроваджує нові санкції проти Ірану, Північної Кореї та Росії. Закон, зокрема, передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-