Новіков: Віртуальний “арешт” Росією українських прокурорів не вплине на справу Януковича

Новіков: Віртуальний “арешт” Росією українських прокурорів не вплине на справу Януковича

Укрінформ
Адвокат Ілля Новіков вважає, що рішення Басманного суду Москви про заочний арешт військового прокурора Руслана Кравченка не вплине на судовий процес над Януковичем.

Про це він сказав в ефірі Громадського радіо.

Новіков зазначив, що не вбачає, щоб рішення суду про арешт прокурора мало хоча б які наслідки як для самого прокурора, так і для розгляду справи Януковича. Він нагадав, що російський суд уже виносив рішення про заочний арешт Яценюка, а український, у свою чергу, прийняв таке саме рішення щодо прокурорів у справі Савченко.

«Формально, це рішення означає, що російський суд дає згоду оголосити розшук через Інтерпол, але я не знаю жодного випадку, коли б Інтерпол погодився шукати когось за цими категоріями справ, всі вони проходять як «політично мотивоване звинувачення». Тобто тут ставляться такі жирні три крапки. Нема жодної можливості перевести віртуальний арешт у реальний", - сказав Новіков.

Читайте також: Справа Януковича: “арештованим” Росією українським прокурорам дадуть охорону

На його думку, справа Кравченка знаходитиметься у "замороженому стані".

Адвокат також вважає, що заочний арешт не вплине на розгляд справи про держзраду Януковича.

«Жодного впливу на середовище в Києві це рішення, на мій погляд, не матиме», - сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією російських ЗМІ, в Москві за клопотанням Слідчого комітету РФ заочно заарештовані прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко і слідчий з особливо важливих справ ГПУ Вадим Приймачок, які є провідними учасниками розслідування проти екс-президента України Віктора Януковича, а також чинного міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що Кравченко і Приймачок отримають охорону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-