Миколаївському меру вручили другий протокол про корупційне порушення

Миколаївському меру вручили другий протокол про корупційне порушення

Відео
2634
Ukrinform
Міському голові Миколаєва Олександру Сєнкевичу вдруге вручили протокол про адміністративне корупційне порушення.

Процедура вручення відбувалася у присутності журналістів та адвоката мера і транслювалася наживо на Facebook-сторінці мера, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Минулого разу Сєнкевичу інкримінували корупційне правопорушення відповідно до ч.1 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення - неповідомлення про конфлікт інтересів при призначенні йому зарплати. Цього разу йдеться про ч.2 тієї ж статті - невжиття заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Читайте також: Мер Миколаєва таки взяв "корупційний" протокол і поскаржився на зарплату

Адвокат Сєнкевича Юрій Сторчеус висловив переконання, що повторне вручення протоколу про одне й те саме правопорушення, яке до того ж відбувається раніше, ніж винесене судове рішення стосовно першого, є порушенням вимог законодавства.

Крім того, він зачитав положення Кодексу України про адміністративні порушення, в якому йдеться, що за інкриміновані дії Сєнкевича, крім стягнення штрафу, можуть на рік відсторонити від виконання його обов'язків. На його думку, саме це і є причиною переслідування міського голови.

Сам Сєнкевич також вважає вручення йому протоколів спробою впливу з боку політичних опонентів.

"Для мене цей протокол є ще одним доказом того, що я йду в правильному напрямку. Я не підкорююся жодній політичній силі. Я не підкорююся жодним політичним провокаціям і політичному тиску, і продовжую працювати як міський голова, який захищає інтереси жителів міста Миколаєва", - сказав він.

Читайте також: Бірюков звинуватив мера Миколаєва у тому, що він не допомагає флоту

Втім, на запитання журналістів, хто саме заважає йому працювати, Сєнкевич відповідати відмовився.

Зазначимо також, що 10 липня на сайті міськради зареєстровано проект рішення "Про дострокове припинення повноважень міського голови".

Як повідомляв Укрінформ, перший протокол про корупційне правопорушення відповідно до ч.1 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення Сєнкевичу було вручено 14 червня. Сєнкевич тоді зазначив, що винним себе не вважає. За його словами, він дійсно проголосував за свою зарплату, але оскільки це була перша його сесія у статусі міського голови, то він просто не був достатньо поінформований як себе поводити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-