Порошенко пропонує збудувати завод боєприпасів

Порошенко пропонує збудувати завод боєприпасів

1031
Ukrinform
Президент Петро Порошенко вніс пропозицію щодо будівництва в Україні заводу боєприпасів.

Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони у понеділок, інформує прес-служба Глави держави.

«Ми домовилися з представниками силових відомств, урядом і прийняли рішення про спрямування значної частини перевиконання бюджету на сектор оборони і безпеки. Для нас на сьогоднішній день побудова Збройних сил України, побудова інших правоохоронних органів надзвичайно важлива, і впевнений в тому, що це сьогодні відповідає тим пріоритетам, які ми маємо в забезпеченні оборони нашої держави», - наголосив Порошенко.

Як один із напрямків спрямовування коштів Президент запропонував налагодити виробництво боєприпасів із вітчизняної сировини.

«Мною внесена пропозиція щодо будівництва заводу боєприпасів, запровадження новітніх технологій в повній відповідності зі стандартами НАТО, що забезпечить взаємосумісність боєприпасів, що випускаються за основними калібрами», - сказав він зауваживши, що на реалізацію цього завдання заплановано виділити фінансовий ресурс в розмірі 1 млрд 400 млн грн.

«Це дасть можливість не просто складати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми маємо, відповідно, відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією, і я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів», - наголосив Глава держави.

Серед іншого 1 млрд 600 млн грн будуть спрямовані на закупівлю новітнього озброєння і військової техніки. «В тому числі буде налагоджено виробництво новітньої бронетехніки, включаючи танки «Оплот», налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно покращити і посилити можливості нашої оборони», - зазначив Порошенко.

Читайте також: Україні потрібні герої в уряді, парламенті й бізнесі - Столтенберг

Крім того, Президент поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частину фінансування спрямувати на антиснайперські комплекси, адже саме диверсійні групи на сьогоднішній день створюють серйозну небезпеку захисникам суверенітету та цілісності України.

«Впевнений в тому, що ці кошти мають бути виділені зараз, вже, бо це значно підвищує ефективність дій підрозділів, в тому числі тих, хто розташований на ліній зіткнення. Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російській агресії», - резюмував Глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>