У Мінську відкривається Парламентська асамблея ОБСЄ. Одна з тем — Донбас

У Мінську відкривається Парламентська асамблея ОБСЄ. Одна з тем — Донбас

1640
Ukrinform
Тема збройного конфлікту на Донбасі буде в порядку денному 26-ї сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка розпочинається в Мінську 5 липня.

Парламентська асамблея збереться в білоруській столиці вперше в історії ОБСЄ – з 1996 до 2003 року ця організація не визнавала Національні збори Білорусі легітимно обраним парламентом, повідомляє Радіо Свобода.

"Сесія триватиме п’ять днів, дебати очікуються не лише довкола кризи в Україні, вони також стосуватимуться затяжних конфліктів на Південному Кавказі, боротьби з корупцією, прав біженців тощо", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ знайшли у бойовиків невідведене важке озброєння

Українську делегацію на сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ в Мінську очолює керівник фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді Артур Герасимов.

На відкритті сесії очікується виступ президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Останнім часом Білорусь позиціонує себе як донора безпеки у регіоні, як важливий переговорний майданчик, проте експерти цього разу не очікують якогось прориву у Мінську щодо зупинення війни на Донбасі, в тому числі і довкола формату моніторингової місії ОБСЄ та самих мінських переговорів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>