Луценко каже, що суть звинувачень проти Розенблата і Полякова озвучуватиме півгодини

Луценко каже, що суть звинувачень проти Розенблата і Полякова озвучуватиме півгодини

Укрінформ
Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Комітет ВР з питань Регламенту та організації роботи парламенту об'єднати розгляд подань ГПУ щодо депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Про це він сказав під час засідання комітету, на якому розглядають подання ГПУ на народного депутата Євгена Дейдея, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я взяв слово, щоб попросити вас при визначенні порядку не розбивати питання двох народних депутатів, які є фігурантами однієї кримінальної справи - йдеться про пана Полякова і пана Розенблата, бо інакше нам доведеться достатньо велику справу заслуховувати двічі... Для того щоб не повторювати двічі щонайменше півгодини (суть обвинувачень - ред.), логічно було би розглянути одне кримінальне провадження, в якому є дії, попередньо ознаки злочину двох нардепів», - сказав Луценко.

Читайте також: Луценко: Доходи Дейдея становлять 1 мільйон 400 тисяч, а майно - на 6,1 мільйона

Генпрокурор додав, що у такому разі з'явиться можливість цієї п'ятниці заслухати останнє подання ГПУ - щодо зняття недоторканності з депутата Михайла Добкіна.

У відповідь в.о. голови Регламентного комітету Павло Пинзеник повідомив, що у комітету  поки що немає інформації, коли Добкіну були надіслані пропозиції щодо надання пояснень на подання ГПУ.

Раніше повідомлялося, що Регламентний комітет планує на засіданнях 6 і 7 липня  розглянути подання ГПУ на Полякова і Розенблата.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-