Ірина Луценко: За 10 років Садовий нічого не зробив для громади Львова

Ірина Луценко: За 10 років Садовий нічого не зробив для громади Львова

Укрінформ
Представник Президента у ВР вважає, що грошей у Львові достатньо, аби привести місто в порядок. 

Про це, Ірина Луценко заявила під час виступу в Парламенті, повідомляє сайт БПП.

«Одна з реформ, яку ми започаткували, була реформа децентралізації. 80% зібраних коштів на місцях – йдуть на місцеві бюджети. Відповідальність за використання цих коштів лягає на місцеву владу. Нагадаю, громада на демократичних виборах обрала собі мера Садового. 700 млн. грн., які належать місту, накопичені протягом останнього року, лежать на депозитах. Питання до громади: чому п.Садовий ці гроші не використовує, щоб зробити сміттєспалювальні заводи, відновити інфраструктуру, обслуговувати та ремонтувати міський транспорт, будувати дороги?! Чому заставляє свого заступника по партії голодувати в той момент, коли Президент виїхав з країни. Це називається безвідповідальністю. Це повне визнання своєї некомпетентності, як господарника. Це означає, що людина не в стані виконати свої обов’язки міського голови.  Перед тим, як оголошувати надзвичайний стан, нехай Садовий прозвітує, що він зробив для громади, скільки разів він відхилив пропозиції Уряду владнати ситуацію зі сміттям?», – відзначила Луценко.

Вона також зауважила, що коштів у місті Львові достатньо, щоб привести історичне місто в порядок. “Замість екологічної катастрофи, Львів має стати процвітаючим туристичним центром. Але за 10 років Садовий нічого не зробив для цього”, – наголосила Луценко.

Представник Президента України в парламенті підкреслила, що обвинувачення Садового на адресу Президента є абсолютно безпідставними.

“Садовий, каже, що це має робити Президент? Якщо б Президент займався питаннями сміттєзвалищ, то не була б створена сучасна армія, не було б “безвізу”, Асоціації з ЄС, не було б міжнародної коаліції, яка вела санкції для стримування РФ. Якщо б Президент і центральна влада вивозила сміття зі Львова, а не сам п.Садовий, то не було б розпочато роботу по боротьбі з корупцією, не була б започаткована реформа медицини, не було б децентралізації. Кожен повинен нести відповідальність за своє коло обов’язків!», – наголосила Ірина  Луценко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-