Порошенко привітав продовження європейських санкцій проти Росії

Порошенко привітав продовження європейських санкцій проти Росії

1631
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради ЄС про продовження санкцій проти РФ у відповідь на нелегальну анексію нею АР Крим та Севастополя.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook

"Вітаю рішення Ради ЄС продовжити ще на рік "кримський пакет" санкцій. Ціна за спробу анексії та агресію має зростати", - наголосив Порошенко. 

Як повідомлялося, 19 червня Рада ЄС у закордонних справах продовжила ще  на рік обмежувальні заходи у відповідь на нелегальну анексію з боку Росії АР Крим та Севастополя. Відповідне рішення було ухвалено без обговорення міністрами закордонних справ країн-членів Євросоюзу.

У 2014 році ЄС запровадив секторально-економічні обмежувальні заходи проти російської економічної діяльності на території тимчасово окупованої АР Крим та міста Севастополя.

Йдеться про заборони та обмеження для компаній та приватних осіб з ЄС щодо діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі.

Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не зможуть заходити до портів Кримського півострова, за винятком екстрених випадків.

Окрім цього, заборонено експорт деяких товарів і технологій кримським компаніям або для використання в Криму. У зворотному напрямку заборонений імпорт товарів із Криму за винятком тих, що мають сертифікат походження, виданий уповноваженим органом влади України.

Заборони та обмеження стосуються транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-