Президент подякував Лінкявічусу та Вальстрьом за активну підтримку України

Президент подякував Лінкявічусу та Вальстрьом за активну підтримку України

1548
Укрінформ
Президент Петро Порошенко провів зустріч із главами зовнішньополітичних відомств Литви та Швеції паном Лінасом Лінкявічусом та Маргот Вальстрьом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Глава держави подякував міністрам за активні політичні позиції щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України", - зазначають у прес-службі.

Крім того, Президент подякував главам МЗС за значну практичну допомогу, яку Литва та Швеція надають Україні для протидії російській агресії та подолання її наслідків.

Як повідомляє прес-служба, на зустрічі привернуто увагу до триваючого брутального порушення Кремлем Мінських домовленостей, що спричиняє подальше ускладнення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі. Відзначено, що дедалі частіше ціллю для обстрілів із застосуванням забороненого озброєння стають мирні мешканці і цивільні об'єкти.

Міністри привітали Україну з отриманням безвізового режиму для поїздок до держав-членів ЄС, підкресливши значні реформаторські зусилля України для забезпечення такого результату.

На зустрічі домовлено про подальшу спільну роботу з литовською та шведською сторонами з метою консолідації міжнародної допомоги Україні для забезпечення подальшого прогресу на шляху європейських реформ.

Окрему увагу було приділено координації зусиль з метою протидії реалізації антиєвропейського проекту "Північний потік-2", повідомляє прес-служба Президента.

фото: прес-служба Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-