Україна й Молдова завершують переговори про демаркацію кордону - Клімкін

Україна й Молдова завершують переговори про демаркацію кордону - Клімкін

1971
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що дипломати України та Республіки Молдова завершують перемовини стосовно демаркації спільного кордону між країнами.

Про це Клімкін сказав сьогодні на прес-конференції в Одеській облдержадміністрації, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми зараз ведемо перемовини з молдовською стороною, щоб завершити всі аспекти стосовно (демаркації - ред.) кордону між країнами. Уже підійшли до погодження останніх нюансів. Як тільки завершимо, будемо активно співпрацювати. Вважаю, що нам дуже важливо набути нової динаміки при взаємодії з Молдовою", - зазначив Клімкін.

На думку міністра, "це важливо, звичайно, як для розвитку економічних, так і політичних відносин з урахуванням активізації пропагандистських зусиль Росії у сусідній Молдові. Ми зацікавлені в тому, щоб Молдова була європейською".

Клімкін наголосив, що прикордонна "ріка Дністер має нас не роз'єднувати, а безумовно поєднувати. І в ратифікованому недавно міжурядовому договорі про співробітництво в галузі охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер є дуже багато аспектів, спрямованих на співробітництво і в економіці, і в галузі захисту екології. Не менш важливо, щоб дністровська вода була такою, як у річках країн Євросоюзу. До цього маємо спільними зусиллями прийти".

Як відомо, 7 червня поточного року Верховна Рада ратифікувала договір між урядами Молдови та України про співробітництво в галузі охорони ріки Дністер. Оскільки Дністер - транскордонна водна магістраль: річка тече з України в Республіку Молдова, а потім повертається в Україну і впадає в Чорне море.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-