Парубій закликає американських конгресменів посилити санкції проти Росії

Парубій закликає американських конгресменів посилити санкції проти Росії

2073
Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав американських конгресменів посилити санкції проти Росії в ім’я збереження миру у всьому світі та укласти безпекову угоду між Україною і США.

Про це повідомляє прес-секретар Голови українського парламенту. 

"Російський агресор є глобальною загрозою всього світу. Путінська імперська політика становить загрозу для всього вільного світу. Поки Росія продовжує свою агресивну політику, потрібно зберігати і посилювати санкції", - наголосив Парубій.

Згідно з повідомленням, Голова Верховної Ради провів ряд робочих зустрічей у Раді національної безпеки США, Державному департаменті США та Міністерстві оборони. У ході зустрічей спікер наголосив на важливості посилення санкцій проти Російської Федерації, допоки вона не відновить територіальну цілісність України. Також Парубій запропонував пошук нових форматів співпраці, зокрема, - укласти двосторонню безпекову угоду між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Ця угода, за його словами, не заперечує членства України у НАТО, а навпаки - сприятиме пришвидшенню набуття Україною членства в Організації Північноатлантичного договору.

Також Голова Верховної Ради закликав американських союзників надати Україні летальну зброю. "Адже українські солдати на Донбасі зараз боронять не лише незалежність України, а й безпеку всього вільного світу. Для України надання летальної зброї - це символ підтримки України, що бореться за свою незалежність",- зазначив Парубій.

Як повідомлялося, Голова ВР перебуває з робочим візитом у США 12-16 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-