Парубій вітає ухвалення закону про курс України на членство в НАТО

Парубій вітає ухвалення закону про курс України на членство в НАТО

613
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій вітає ухвалення закону про курс України на членство в НАТО.

Про це він написав у Facebook.

"Верховна Рада України ухвалила сьогодні надважливе рішення! 276 народних депутатів підтримали ініціативу законодавчо закріпити членство України в НАТО як пріоритет державної зовнішньої політики. Це голосування продемонструвало, хто дійсно бажає Україні справжнього захисту і добра, хто дійсно дбає про безпеку країни", - написав спікер парламенту.

Парубій при цьому нагадав, що 9 липня виповнюється 20 років з дня підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору, що є одним із основоположних документів у відносинах України з НАТО.

"Угода була підписана Україною, генеральним секретарем НАТО Хав'єром Соланою та лідерами 16 країн-членів НАТО 9 липня 1997 року під час Мадридського саміту", - зазначив він, наголосивши, що "уже давно настав час чітко законодавчо встановити наш безпековий зовнішній курс – курс на членство в НАТО".

На переконання Парубія, "НАТО - єдине об’єднання вільних країн, яке може ефективно стримувати агресивну путінську Росію".

"Тепер членство України у НАТО – наш державний зовнішньополітичний пріоритет. Разом з країнами вільного світу – переможемо!", - наголосив голова ВР.

Як повідомляв Укрінформ, 8 червня Верховна Рада ухвалила закон № 6470 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)".

Ця законодавча ініціатива має на меті внесення необхідних змін до законів України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" і "Про основи національної безпеки України" для відновлення цілеспрямованого прагматичного курсу України на набуття членства в НАТО як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-